Späť

Tento manuál popisuje použitie programu TeamViewer pre vzdialenú podporu Vašich zariadení

TeamViewer je program pre vzdialený prístup a podporu cez počítačové siete. Umožňuje vzdálené ovládánie počítača vášho partnera, zdielanie pracovnej plochy a prenos súborov medzi počítačmi.
TeamViewer umožňuje pripojenie k akémukoľvek počítaču alebo serveru na svete v priebehu niekoľkých sekúnd. Program je kompatibilný s platformami Microsoft Windows, Mac OS X, Linux, iOS, Android a Windows Phone 8.


Stiahnuť návod

Program TeamViewer si môžete stiahnuť na našej stránke v časti Na stiahnutie. Kliknite na tlačítko TeamViewer Quick Support.
K dispozicíi máte zjednodušené verzie bez potreby inštalácie na Vašom počítači pre operačné systémy Windows, MacOS alebo Linux.
Vyberte si verziu programu podľa Vášho operačného systému a uložte si súbor do počítača.Kliknite na tlačítko Spustiť.Pre spustenie programu je potrebný Váš súhlas s podmienkami spoločnosti Vzdialena podpora s.r.o. s poskytnutím vzdialej podpory.
Pre potvrdenie podmienok, kliknite na tlačítko Prijať.Program TeamViewer sa spustí. Pri každom spustení sa vygeneruje vždy jedinečné 6 miestne heslo. Vaše ID spolu s heslom nadiktujete pracovníkovi Vzdialenej Podpory do telefónu.
Ten sa prihlási na Váš počítač. Celý priebeh vzdialej podpory môžete sledovaž na vašom monitore. Po skončení práce z našej strany a odlásení sa,Kedykoľvek možete prerušiť komunikáciu stlašením krížika tak ako je to znázornéhé na obrázku nižšie.Po skončení práce sa pracovník technickej podpory odhlási z Vášho počítača.
Pre ukončenie programu TeamViewer kliknite na tlačítko Zrušiť.Opätovné svojvolné pripojenie na Váš počítač z našej strany NIE JE MOŽNÝ!


Stiahnuť návod