Späť

Tento manuál popisuje ako si naištalujete SSL certifikát na multifunkčnom zariadení bizhub pomocou webového rozhranie Vášho zariadenia
Konica Minolta

SSL certifikát (Secure Sockets Layer) je protokol, resp. vrstva vložená medzi vrstvu transportnú (napr. TCP/IP) a aplikačnú (napr. HTTP), ktorá poskytuje zabezpečenú šifrovanú komunikáciu a autenfikáciu medzi komunikujúcimi stranami.
Inštaláciou SSL certifikátu dosiahnete zabezpečenú komunikáciu medzi Vašim zariadením a počítačom protokolom HTTPS.


Stiahnuť návod

Otvorte si webový prehliadač vo vašom počítači a do riadku s adresou napíšte IP adresu zariadenia, ktoré chcete nastaviť (napr. http://192.168.0.10).
Ovtorí sa Vám webová stránka zariadenia. Webová stránka sa otvorí v režime "Public".

Pre prihlásenie do Administrátorského režimu, kliknite na tlačítko LogoutPotvrďte hlásenie "Naozaj sa chcete odhlásiť? kliknite na tlačítko OKPre prihlásenie do Administrátorského režimu označte Administrator a kliknite na tlačítko Loginoznačte Administrátor (Admin Mode), vyplňte Heslo administrátora a kliknite na tlačítko OK.Pre inštaláciu nového certifikátu zariadenia, kliknite na tlačítko New Registration.Označte Create and install a self-signed Certificate a kliknite na tlačítko OK.Vyplňte všetky polia podľa popisu nižšie. Typ šifrovacieho klúča Encryption Key Type zvoľte na hodnotu RSA-1024_SHA-256 (256 bitové šifrovanie).
Kliknite na tlačítko OK.Certifikát sa vytvára... Čakajte prosím.Váš certifikátu bol úspešne vytvorený a nainštalovaný. Môžete použiť SSL/TLS šifrovanie.
Kliknete na tlačítko OK.Váš certifikát bol úspešne nainštalovaný.Stiahnuť návod